Допомога переселенцям в Покровську
15.03.2022
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d03528dfdf5c46f7c1751c79ffb6b44b9befd636/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8C%D1%8E%20%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22yntervyu+pokrovsk+sayt.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25B8%25D0%25BD%25D1%2582%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25B2%25D1%258C%25D1%258E%2520%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25BA%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2581%25D0%25BA%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582.png)
Першу гуманітарну допомогу Фонду Ріната Ахметова саме зараз почали видавати у Покровську. Адресну допомогу отримають вимушені переселенці із гарячих точок регіону. В першу чергу - евакуйовані з Волновахи. Загалом Фонд Ріната Ахметова передає 100 тисяч продуктових наборів для мешканців Східної України. Про те, як і чим Фонд допомагає українцям у важкі часи, розповідає заступниця міського голови Покровська Маргарита Ідрісова.