Допомога Мирним на Донбасі: до Маріуполя прибула 314-а колона Штабу Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZaMkZ1TkdSemJXOTZhR2t3T0habGNXdzNhbU52Ym1saGNIa3lOeTlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKYmFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1qQXhPQzB3Tmkwek1UQXhOVjh3WDI5eWFXY3VhbkJuSWpzZ1ptbHNaVzVoYldVcVBWVlVSaTA0SnljeU1ERTRMVEEyTFRNeE1ERTFYekJmYjNKcFp5NXFjR2NHT3daVU9oRmpiMjUwWlc1MFgzUjVjR1ZKSWc5cGJXRm5aUzlxY0dWbkJqc0dWQT09IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDowMDo0MS42NTlaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--ec5ea28e22a5f3f6d251fc08ffb7526d822a0384/2018-06-31015_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-06-31015_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-06-31015_0_orig.jpg)
Сьогодні рано вранці до Маріуполя прибула 314-а автоколона Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Дев'ять фур доставили в розподільний центр 180 тонн гуманітарної допомоги. З продуктів будуть сформовані набори виживання, призначені для найбільш нужденних жителів Донбасу.
«Ці продукти допомагають вижити дітям, людям похилого віку, інвалідам. Мирним, які опинилися в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Лише в червні допомогу Штабу отримають понад 20 тисяч осіб із 48 населених пунктів. До 43 з них допомогу доставлять бригади мобільного видавання. Крім того, Штаб не забуває про тих, хто був змушений виїхати із зони збройного конфлікту. У червні буде організоване доставляння продуктів для найбільш нужденних переселенців, які проживають у Святогірську», – сказав Михайло Катеринчак, керівник проекту Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.
За час роботи Штабу видано понад 12 мільйонів продуктових наборів з обох боків лінії розмежування.
Докладну інформацію про допомогу можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію штабу 0800-509-001.