«Допомога Фонду для нас дуже важлива»: переселенка з Херсону розповіла про життя в окупації та переїзд до столиці
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ae9aab98fb7a862b0dc6ebd18291d80c863a0ca7/photo_2022-08-05_13-01-36.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-08-05_13-01-36.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-08-05_13-01-36.jpg)
З початку березня Херсон знаходиться під тимчасовою окупацією ворога. З кожним днем місто наближається до гуманітарної катастрофи. Юлія — одна з тих, кому вдалося врятуватися і виїхати на підконтрольну Україні територію, попри відсутність зелених коридорів із боку країни-агресора.
«До останнього дня ми жили в страху. Боїшся навіть вийти на вулицю, там просто хаос і божевільне свавілля», — згадує жінка.
Після чотирьох місяців життя під окупацією Юлії вдалося вибратися з міста. До початку повномасштабної війни вона працювала акторкою в Херсонському академічному обласному театрі ляльок. Тепер жінка шукає нове місце роботи в Києві, де змушена починати своє життя фактично з нуля.
Нині переселенка як ніколи потребує підтримки, тому вирішила звернутися до одного з районних управлінь соціального захисту населення, де й отримала гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова.
«Дякую Фонду Ріната Ахметова за таку допомогу. Для нас переселенців, людей, які пережили такий важкий шлях, це дуже необхідно зараз», — зазнається жінка.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 11 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/406323