Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Допомагай тим, кому ще гірше, і допоможеш собі», — Галина Михайлівна, пенсіонерка з Донецька

10.11.2014

Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова придбав ліки для донеччанки, яка страждає на цукровий діабет і глаукому.

Галина Михайлівна з тих людей, які навіть через слухавку вміють заряджати позитивом. Незважаючи на війну, її світ світлий і щирий. Хоч вона його майже не бачить. Із 23 років її не залишають хвороби: цукровий діабет, який, до речі, не завадив їй освоїти нежіночу професію, а пізніше, з виходом на пенсію, — часткова втрата зору.

26 років Галина Мірошникова пропрацювала лаборантом ВГРЧ (воєнізованої гірничорятувальної частини). Під час аварій на шахтах — спускалася під землю для замірювання шахтного повітря. Визначала рівень метану.

Уже на пенсії почалася часткова втрата зору. Зараз донеччанка на вулицю без сторонньої допомоги не виходить. Але вдома орієнтується чудово, читає книги шрифтом Брайля. І головне — не сумує.

Пенсію Галина Михайлівна перестала отримувати ще влітку. Необхідних щоденних препаратів для підтримки зору практично не залишалося. А припинення лікування загрожувало сліпотою.

Історію знайомства з командою Гуманітарного Штабу вона розповідає на свій манер — з усмішкою. «Коли отримувала гуманітарну допомогу, на пакеті з продуктами побачила номер гарячої лінії. Як добре, що ви його такими великими цифрами написали! Я й потелефонувала!».

Через два тижні після заявки, посилку з медикаментами відправили співробітники Штабу до Донецька. Запасу ліків пенсіонерці вистачить до кінця року.

«Спасибі Рінату Леонідовичу й волонтерам за допомогу. Такою вчасною вона була для мене. Кажуть: «Допомагай тим, кому ще гірше, і допоможеш собі». Я до цієї ситуації ніколи нічого не просила, але завжди сповідувала цей принцип. Й ось, допомогли й мені», — ділиться Галина Михайлівна.