Донецька область: двох дітей поранено внаслідок розриву снаряда
22.07.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--eb72248a5011df62f2a72ee5e624b9eefcd9fb93/2016-07-22879_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-07-22879_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-07-22879_0_orig.jpg)
Вчора, 21 липня, двоє дітей постраждали від розриву снаряда в селі Дмитрівка Шахтарського району Донецької області. Під час гри на вулиці діти знайшли снаряд, який розірвався в них у руках.
11-річна дівчинка з травмою кисті руки, у стані середньої тяжкості, перебуває в Донецькій обласній травматології. Хлопчик, 7 років, госпіталізований у міську лікарню м. Сніжне. У дитини опіки другого ступеня.
Фахівці Гуманітарного штабу зв’язуються з батьками й лікарями постраждалих. Штаб Ріната Ахметова готовий надати допомогу в лікуванні та реабілітації поранених дітей.