Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Донеччина продовжує отримувати гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова 

16.11.2022

Фонд Ріната Ахметова продовжує підтримувати людей, які вимушені жити під постійними обстрілами та перебувають у скрутній гуманітарній ситуації. Не так давно бригади мобільної видачі Фонду передали до Мирноградської громади вантаж із продуктами першої необхідності. 

Містяни зізнаються, що живеться їм нині дуже непросто. Кажуть, що через руйнування інфраструктури в місті наразі велика проблема із водою та продуктами.

Тамара — одна з тих, хто звернувся за допомогою та отримав продуктовий набір від Фонду Ріната Ахметова. Жінка розповідає, що ця підтримка дуже важлива для її сім’ї сьогодні.

«Дуже велике спасибі Рінату Ахметову та його Фонду за підтримку та допомогу», — подякувала місцева мешканка.

Загалом від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 121 тисячу наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону. Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2