«Добрі справи»: проект для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Як взяти участь?
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--143df593ea6f99c202ce10efbf8370bc2dba6918/16051_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2216051_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2716051_0_orig.jpg)
Ініціативу Фонду Ріната Ахметова «Рік наставництва й усиновлення» вирішила підтримати газета «Сегодня». Запущено соціальний проект «Добрі справи». У межах цього проекту, до 19-річчя газети, редакція допомагає старшокласникам із прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу визначитися з їхніми майбутніми професіями.
Учасники проекту «Добрі справи» зможуть побувати на майстер-класах, послухати розповіді експертів із різних сфер діяльності про їхню роботу, постажуватися, побути в ролі фахівців певних галузей.
До участі в проекті запрошують 19 прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, у яких виховуються учні 9 – 11 класів, з Києва, Маріуполя, Дніпра, Харкова, Львова та Одеси.
Якщо ви хочете взяти участь у цьому проекті, надсилайте листа з короткою інформацією про вашу сім’ю й контактними даними на електронну адресу: [email protected]. Зверніть увагу: кількість учасників обмежена.
Сподіваємося, проект «Добрі справи» допоможе дітям зорієнтуватися у виборі майбутньої професії й надихне на досягнення високих результатів у подальшому навчанні.
ДЖЕРЕЛО