Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

До Запоріжжя надійшла чергова гуманітарна допомога від Фонду Ріната Ахметова

26.10.2022

Переселенці в Запоріжжі продовжують отримувати системну підтримку від Фонду Ріната Ахметова. Нещодавно до «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від Фонду.

Ідеться про понад три сотні наборів із продуктами першої необхідності, які були доставлені до центру. До їхнього складу увійшли поживні та ситні продукти: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Отримати допомогу внутрішньо переміщені особи можуть із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 5. Із собою потрібно мати тільки паспорт або довідку ВПО.

Ще на початку весни «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» став чи не найбільшим хабом допомоги людям, які тікали від ворожих обстрілів і окупації. За цей час продуктові набори від Фонду вже отримали понад 30 тисяч людей, що звернулися до центру.

Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2