До зустрічі на наступному «мирному літі»!
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--dfc787bb73833e756ff823bf376f4d442a426990/2019-07-33287_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222019-07-33287_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272019-07-33287_0_orig.jpg)
Цього тижня завершився п’ятий сезон проекту «Мирне літо – дітям Донбасу» Фонду Ріната Ахметова. Його учасниками стали 500 хлопчиків і дівчаток, котрі живуть з обох боків лінії зіткнення та з сімей переселенців. А загалом за час роботи проекту курс літнього оздоровлення і психологічної допомоги пройшли понад 4500 дітей.
Цьогоріч відволіктися від повсякденності збройного конфлікту до табору «Перлина Донеччини» у Святогірську приїхали три двоюрідні сестрички з прифронтового Зайцевого. Завдяки різноманітним майстер-класам, кожна з них змогла вибрати заняття до душі. Так, 12-річна Саша несподівано відкрила для себе випалювання, а потім змогла залучити сестер Аліну та Машу.
«Це робота, яка вимагає великої уваги й посидючості. Складно, але я хотіла зробити гарний подарунок мамі, тому дуже старалася», – розповіла Саша.
Але навіть далеко від дому дівчатка щодня пам’ятали про рідних, телефонували та дізнавалися про їхні справи.
«Телефоную ввечері мамі й чую звуки обстрілу. А тут добре та спокійно. Особливо чудово, що можна в лісі гуляти. У нас із цим складно – навколо міни та розтяжки», – пояснила Аліна.
Завершення п’ятого сезону проекту Фонду сестри зустрічали відпочилими, засмаглими, в оточенні нових друзів, яких подарувало їм «мирне літо».
«Рінате Леонідовичу, щиро дякуємо за цей чудовий відпочинок», – кажуть Саша, Аліна та Маша.