До вінницького центру «Я — Маріуполь» надійшла допомога від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d10c8808bede6cb4004731fc33d8b88a2f5524dd/photo_2022-12-09_16-39-02.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-12-09_16-39-02.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-12-09_16-39-02.jpg)
Після початку війни значна частина маріупольців, рятуючись від ворожих бомбардувань і окупації, знайшла прихисток на Вінниччині. Днями Фонд Ріната Ахметова передав до місцевого хабу «Я — Маріуполь» черговий гуманітарний вантаж.
До складу переданої допомоги увійшла майже тисяча наборів із засобами особистої гігієни. Кожен набір складається з найнеобхіднішого: зубні щітки та зубні пасти, порошок, гелі для душу, шампуні, рідке та брускове мило. Тобто ті речі, що стануть у нагоді в будь-який час, особливо одразу після переїзду на нове місце.
Загалом до кінця року для переселенців із Маріуполя буде передано 40 тисяч гігієнічних наборів від Фонду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2