Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

До Слов’янська Фонд Ріната Ахметова відправив майже 5,5 тисяч продуктових наборів 

05.04.2023

Близько 5,5 тисяч наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування від Фонду Ріната Ахметова було відправлено до Слов’янська.  

На сьогодні в цьому прифронтовому місті Донецької області проживає понад 100 тисяч громадян. Продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова отримають найбільш незахищені містяни.    

У наборах — продукти, які можна довго зберігати та легко приготувати. Це макаронні вироби, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво тощо.  Обов'язково є цукор та сіль. 

Наприкінці березня росіяни вкотре вдарили ракетами по житловим будинкам у місті, двоє людей загинули. Нагадаємо, що Фонд Ріната Ахметова готовий надати допомогу в лікуванні та реабілітації людям, які постраждали внаслідок  цього теракту. 

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 189 тисяч наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

Загалом Фонд Ріната Ахметова передав понад пів мільйона продуктових наборів для жителів 22 областей України. З 24 лютого 2022 року мешканцям України заплановано передати 800 тисяч наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.