Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

До Донецька прибула завершальна автоколона 17-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова

15.04.2015

Сьогодні, 15 квітня, завершальна автоколона 17-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова прибула до Донецька.

Сьогодні, 15 квітня, завершальна автоколона 17-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова прибула до Донецька.

35 великовантажних автомобілів доставили на Донбас 692 тонни продуктів: цукор, соняшникову олію, м’ясні та рибні консерви, крупи, пряники, згущене молоко, борошно, вівсяні пластівці, дитячі каші, дитячі пюре.

Гуманітарний вантаж прибув до логістичного центру Штабу на стадіоні «Донбас Арена», де з цих продуктів волонтери ФК «Шахтар» найближчим часом сформують 70 тисяч дорослих і 13,5 тисяч дитячих наборів виживання, попередньо наклеївши на кожну одиницю продуктів стикери «Благодійна допомога. Не для продажу».

Перед виїздом машини й вантаж пройшли моніторинг представниками добровольчих батальйонів у присутності ЗМІ.

Євген Кравченко, представник батальйону «Дніпро-1»:

«Всередині заборонених вантажів немає. Тільки продукти харчування… Я сам безпосередньо був у цій зоні. Там дуже складно із забезпеченням продуктами. І, я вважаю, люди будуть дуже вдячні. Тому що там дуже не бракує продовольства, у них там нічого їсти».

Весь благодійний вантаж у межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова перед відправленням на Донбас пройшов реєстрацію в Міністерстві соціальної політики, згідно з останніми вимогами законодавства, як гуманітарна допомога. З усіма необхідними пропускними документами автоколона пройшла українську митницю і всі блокпости. Із документами на автоколону можна ознайомитися за посиланням: http://www.fdu.org.ua/files/docs/27_ru_ttn_15.04.2015.pdf

Олександр Вишняков, керівник напряму «Гуманітарна допомога» Штабу Ріната Ахметова:

«Гуманітарна допомога Штабу Ріната Ахметова призначена для мирних жителів, які перебувають у зоні АТО, а також для мирних переселенців на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній українській владі. У квітні посилено інтенсивність доставляння продуктів. До кінця місяця на Донбас доставлять 500 тисяч наборів виживання для дорослих і 30 тисяч дитячих наборів. Вже в суботу з Дніпропетровська до Донецька вирушить перша автоколона 18-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова».