Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

До Дня захисту дітей Фонд Ріната Ахметова оголошує творчий конкурс з цікавими призами

01.06.2022

Фонд Ріната Ахметова з 2014 року допомагає маленьким українцям долати психологічні травми, спричинені війною. Ще з початку збройного конфлікту на Донбасі провідними психологами Фонду була розроблена розмальовка-антистрес для дітей.

Мета розмальовки – вивести дитину зі стресового стану та подолати травми війни за допомогою арт-терапії. На думку психологів, арт-терапія позитивно впливає на стан дитини, яка отримала психологічні та психічні травми.

Сьогодні, 1 червня 2022 року, коли ще триває війна, кількість жертв її зростає і дітям вкрай потрібна допомога та підтримка, програма «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова вирішила поділитися оновленою розмальовкою-антистрес і присвятити її Дню захисту дітей усієї України.

Фахівці Фонду Ріната Ахметова вирішили, що такий подарунок буде корисним для всіх маленьких українців. А для того щоб було ще цікавіше, ми оголошуємо творчий конкурс!

Умови конкурсу:

1. Разом із дорослими, братиками чи сестричками виконай завдання розмальовки-антистрес. Принаймні прочитай історію і обговори її з дорослими.

2. Порозмірковуй і поділися своєї історією або ж історією своєї родини про життя під час війни. Ти можеш її намалювати чи описати словами.

3. Сфотографуй на смартфон чи будь-який носій.

4. Попроси батьків надіслати малюнок-історію на електронну скриньку: oishchuk@fdu.org.ua або на ФБ-сторінку «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» https://www.facebook.com/SirotstvyNet

Головний приз конкурсу – розробка нової розмальовки-антистрес з історією переможця!

Завантажити розмальовку можна тут