Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

До дня усиновлення. 16 обласних центрів соцслужб отримали навчальні матеріали для тренерів та усиновителів від Фонду Ріната Ахметова

29.09.2022

Напередодні Дня усиновлення Фонд Ріната Ахметова зробив подарунок кандидатам в усиновителі й тренерам, які проводять загальнообов’язкове навчання. Програма «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» розіслала у 16 обласних навчальних центрів зручні комплекти плакатів, посібник у допомогу тренерам та робочий зошит для усиновителів.

Сподіваємося, все це допоможе майбутнім батькам опанувати у сучасному форматі всі етапи процесу усиновлення та адаптації дитини у новій родині.

Нагадаємо, ще у 2021 році Фонд Ріната Ахметова разом з ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» розробили Програму підготовки громадян України, котрі хочуть усиновити дитину.

На основі Програми, для зручності навчання, були створені:

1. Хендбук/підручник для тренера (310 сторінок навчального курсу, поділеного на 11 тем з теоретичною й практичною частиною, прикладами інтерактивних вправ та ігор).

2. Зошит для усиновителя (110 сторінок практикуму, для виконання теоретичних й практичних завдань, закріплення матеріалів курсу).

3. Комплект кольорових плакатів (25 роздрукованих кольорових плакатів формату А3 для проведення навчання).

Попри складні обставини, які має Україна у 2022 році через війну, навчання кандидатів в усиновителі проводиться, а кількість бажаючих взяти дитину у свою сім’ю зростає. 

Наразі, навчальні матеріали для усиновителів від Фонду Ріната Ахметова отримали 16 центрів соціальних служб Київської, Житомирської Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Закарпатської, Запорізької, Сумської, Чернівецької, Рівненської, Одеської, Кіровоградської областей.

Інші області, де зараз ведуться активні бойові дій, отримують навчальні матеріали від Фонду Ріната Ахметова після перемоги.

Програма «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» вже  отримала перші відгуки.

Ольга Ковальчук, тренерка Волинського обласного центру соцслужб:

«Дякую, щойно отримали роздруковані плакати та зошит з підручником в електронному вигляді. Давно не вистачало саме таких матеріалів! Зручні і зрозумілі. Впевнена, будемо використовувати із задоволенням. Вдячні за допомогу тренерам у проведенні навчання усиновителів у сучасному форматі».

Надія Герасимів, тренерка Івано-Франківського обласного центру соцслужб:

«Отримали ваші матеріали. Дуже сподобалося все – і підручник, і плакати, і зошит, будемо використовувати із задоволенням. Дякую Фонду Ріната Ахметова за таку корисну допомогу тренерам та кандидатам!»

Майбутні кандидати й діючі тренери, хто ще бажає отримати навчальні посібники, можуть звернутися до фахівців програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!».

Для цього треба написати нам лист на електронну пошту: [email protected]

У темі листа вкажіть «Посібники з усиновлення», і ми зв’яжемося з вами для подальшої відправки матеріалів.

Гарного і корисного всім навчання! З Днем усиновлення!