«Для нас ця допомога особливо важлива»: Фонд Ріната Ахметова підтримує сім’ї переселенців
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZZbVF3YW5WcGRUZHVjSE4zYVhWMGFtSmllWFF4YWpGMmJtbHdkUzlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NJMWFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1TNXFjR2NpT3lCbWFXeGxibUZ0WlNvOVZWUkdMVGduSnpFdWFuQm5CanNHVkRvUlkyOXVkR1Z1ZEY5MGVYQmxTU0lQYVcxaFoyVXZhbkJsWndZN0JsUT0iLCJleHAiOiIyMDI0LTA3LTI3VDAwOjMxOjQ4LjMwN1oiLCJwdXIiOiJibG9iX2tleSJ9fQ==--e63c7b0ba1dd8173ba71d6cbcba3c5d386856470/1.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%221.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%271.jpg)
До початку повномасштабної війни Алла мешкала в Авдіївці на Донеччині. Про жахіття війни вона знає не з чуток: ще у 2014 році її рідне місто стало однією з найгарячіших точок Донбасу.
«Після 2019 року життя почало налагоджуватись. Ми встигли поміняти вікна, які було розбито під час обстрілів, зміцнили стіни в будинку, зробили ремонт і тільки-но почали радіти затишшю, як настало 24 лютого», — каже жінка.
Алла згадує, що з перших днів війни ситуація значно погіршилася. Через інтенсивні обстріли місто залишилося без води і опалення. У середині березня жінка вирішила евакуюватися з Авдіївки. За тиждень виїхав із міста її чоловік — після того, як у їхньому будинку загорілися дві квартири.
Третій місяць подружжя живе в орендованій квартирі в Києві з донькою, яка ще у 2014 році перебралася туди з Донецька. Алла зізнається, що гуманітарна допомога від Фонду Ріната Ахметова, яку вона отримала в територіальному центрі соціального обслуговування Дарницького району міста Києва, стала дуже доречною.
«Через війну донька втратила роботу, а ми з чоловіком — пенсіонери. Тому допомога від Фонду сьогодні для нас є особливо важливою й необхідною», — ділиться жінка.
Зазначимо, що з 24-го лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 мільйони українців. Більше 1,1 мільйона з них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM.
Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».