Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Для маріупольців у Вінниці почалася видача допомоги від Фонду Ріната Ахметова

07.11.2023

Вінниця — ще одне місто, де тепер живуть вимушені переселенці з Маріуполя. Фонд Ріната Ахметова спрямував для них набори з продуктами найпершої необхідності. Видача допомоги вже почалася в місцевому гуманітарному хабі «ЯМаріуполь».

Протягом осені до центрів підтримки «ЯМаріуполь», що функціонують в 16 містах України, Фонд Ріната Ахметова передасть 20 тисяч продуктових наборів.

У складі кожного — макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

У 2022 році для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах надійшло 40 тисяч гігієнічних наборів та 16 тисяч продуктових наборів від Фонду. В травні 2023 року Фонд відвантажив 20 тисяч продуктових наборів. Також Фонд Ріната Ахметова є партнером пілотного проєкту тимчасового соціального житла для маріупольців #ЯМаріупольЖитло.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU.