Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Для маріупольців у Дніпрі надійшла тисяча продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова

29.10.2023

Дніпро — одне з багатьох міст, де знайшли прихисток маріупольці. Фонд Ріната Ахметова передав для них тисячу продуктових наборів. Їх можна буде отримати вже найближчим часом у місцевому гуманітарному хабі «ЯМаріуполь».

Наразі триває відвантаження допомоги до центрів підтримки «ЯМаріуполь» у 16 населених пунктах. У кожному з цих міст живе чимало вимушених переселенців із Маріуполя. Протягом осені до них надійде 20 тисяч продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова.

У складі наборів — продукти тривалого зберігання: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

У 2022 році для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах надійшло 40 тисяч гігієнічних наборів та 16 тисяч продуктових наборів від Фонду. В травні 2023 року Фонд відвантажив 20 тисяч продуктових наборів. Також Фонд Ріната Ахметова є партнером пілотного проєкту тимчасового соціального житла для маріупольців #ЯМаріупольЖитло.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU.