Дівчинка з Покровська отримає слухові апарати від Гуманітарного штабу
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--e3511070cda6d8fba8ecd78d469d572c5c9797c6/2018-05-30919_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-05-30919_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-05-30919_0_orig.jpg)
Гуманітарний штаб Ріната Ахметова надасть допомогу чотирирічній Ангеліні Черкашиній з Покровська в отриманні двох слухових апаратів. На проблеми зі слухом в сім'ї звернули увагу не відразу, оскільки дівчинка реагувала на брязкальця і відгукувалася на своє ім'я. Але в два роки дитина ще не говорила – і батьки звернулися в Краматорський центр слухової реабілітації, де і встановили діагноз: вроджена приглухуватість.
З 2016 року дівчинка в черзі на отримання слухових апаратів за державною програмою. Однак грошей у місцевому бюджеті немає. Не має грошей і сім'я. Сподіватися більше нема на кого, тому сім'я звернулася до Штабу Ріната Ахметова. Слухові апарати Ангеліні встановлять в першій половині червня.
Гуманітарний штаб Ріната Ахметова щодня працює з індивідуальними зверненнями. «Адресна допомога» – одна з перших масштабних програм Фонду Ріната Ахметова, яка діє 12 років. Головний її принцип – допомогти тут і зараз, а основний пріоритет – життя і здоров'я дітей. Адресну медичну допомогу можуть отримати діти з Донецької та Луганської областей і тимчасові переселенці, які мають відповідну довідку; сім'ї, в яких дітей виховують матері-одиначки або вдови, а також діти з багатодітних сімей і ті, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.
Заявки на адресну медичну допомогу можна залишити на гарячій лінії Гуманітарного штабу 0800-509-001 або надіслати на електронну адресу [email protected].