Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Дівчинка з Покровська отримає слухові апарати від Гуманітарного штабу

25.05.2018

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова надасть допомогу чотирирічній Ангеліні Черкашиній з Покровська в отриманні двох слухових апаратів. На проблеми зі слухом в сім'ї звернули увагу не відразу, оскільки дівчинка реагувала на брязкальця і відгукувалася на своє ім'я. Але в два роки дитина ще не говорила – і батьки звернулися в Краматорський центр слухової реабілітації, де і встановили діагноз: вроджена приглухуватість.

З 2016 року дівчинка в черзі на отримання слухових апаратів за державною програмою. Однак грошей у місцевому бюджеті немає. Не має грошей і сім'я. Сподіватися більше нема на кого, тому сім'я звернулася до Штабу Ріната Ахметова. Слухові апарати Ангеліні встановлять в першій половині червня.

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова щодня працює з індивідуальними зверненнями. «Адресна допомога» – одна з перших масштабних програм Фонду Ріната Ахметова, яка діє 12 років. Головний її принцип – допомогти тут і зараз, а основний пріоритет – життя і здоров'я дітей. Адресну медичну допомогу можуть отримати діти з Донецької та Луганської областей і тимчасові переселенці, які мають відповідну довідку; сім'ї, в яких дітей виховують матері-одиначки або вдови, а також діти з багатодітних сімей і ті, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Заявки на адресну медичну допомогу можна залишити на гарячій лінії Гуманітарного штабу 0800-509-001 або надіслати на електронну адресу [email protected].