Дівчатка з Львівщини чекають батьків
12.10.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--c6c0e876161e51d7e5b43a92dc813e31900a2b9a/iblock-e70-e70cd0a9e88493dda2d7ed41e971b7e3.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-e70-e70cd0a9e88493dda2d7ed41e971b7e3.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-e70-e70cd0a9e88493dda2d7ed41e971b7e3.jpg)
Спеціалісти служби у справах дітей Львівської обласної держадміністрації надіслали на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова нові анкети Лілії, Ірини, Вікторії та Тетяни, які бажають стати донечками для люблячих та турботливих батьків. Це дівчатка віком від 11 до 16 років.
![](/ckeditor_assets/old_site/19242/%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B820%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9.jpg)
Зауважимо, що усиновлення – пріоритетна форма влаштування дитини, а більш детальна інформація про дитину надається спеціалістами служби у справах дітей лише кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки чи батьки-вихователі.
За додатковою інформацією про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації за телефоном (0322) 35-44-56.
Будемо раді найближчим часом дізнатися, що хтось із цих дітей знайшов сім’ю. Розповідайте свої позитивні історії. Вони можуть надихнути інших людей стати родиною для дітей, які потребують батьківської любові.