«Діти за мир» – малюнок з Макіївки
08.04.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--50880d8d733a8edc06046aad9c0e620e93ca9c95/2018-04-30377_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-04-30377_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-04-30377_0_orig.jpg)
З 2014 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова надає допомогу мирним жителям Донбасу, які змушені проживати в зоні воєнного конфлікту. За одним із напрямків роботи Штабу – «Ліки дітям» – Гумштаб допомагає дітям, які проживають на непідконтрольній Україні території Донбасу, а також дітям сімей-переселенців, які виїхали на мирні території Донецької та Луганської областей.
Однією з тих, хто отримує протисудомні препарати в межах проекту «Ліки дітям», стала 11-річна Дарина з Макіївки. Не так давно дівчинка подарувала Гумштабу свій малюнок, де зображені щаслива сім'я і мир.