Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Діти із Маріуполя в різних містах отримують новорічні вітання від Фонду Ріната Ахметова

28.12.2024

Наближається Новий рік, час магії й передчуття дива. Діти це свято асоціюють із подарунками під ялинкою. Фонд Ріната Ахметова передав новорічні вітання для хлопців і дівчат від 1 до 16 років, які раніше жили у Маріуполі, а тепер мешкають у різних куточках України.

Видачі здійснюються у гуманітарних хабах «ЯМаріуполь» у 20 містах: Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Калуші, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Рівному, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому, Кам'янському, Кременчуці, Полтаві, Черкасах та Чернівцях.

Новорічна акція — частина масштабної програми «Рінат Ахметов — Дітям». У рамках акції, які відбувається 24 роки поспіль, команда Фонду організовує свята для дітей із інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу. В цьому році передноворічні заходи відбулися, зокрема, у центрах «ЯМаріуполь» у Дніпрі, Черкасах та Києві.

Завдяки програмі «Рінат Ахметов — Дітям!» маленькі українці отримують лікування, слухові апарати, проходять психологічну та фізичну реабілітацію, а ще можуть розвиватися та реалізувати свої мрії. На сьогодні вже понад 5 млн дітей отримали допомогу від Фонду Ріната Ахметова.

«Рінат Ахметов — Дітям». Допомога, що дарує завтра. https://akhmetovfoundation.org/news