Діти Донецька й Макіївки отримають психологічну підтримку від фахівців Штабу Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d80d6f8b4ce3b87b3bfb235dad5ea49341b10817/9635_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%229635_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%279635_0_orig.jpg)
З 16 березня на стадіоні «Донбас Арена» для дітей Донецька й Макіївки, а також їхніх батьків починає роботу психологічна служба Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Для заняття з дітьми створені розвивальні групи, також передбачені індивідуальні зустрічі та консультації з фахівцями Штабу.
Під час занять у розвивальних групах діти зможуть:
• виявити творчі здібності та навчитися справлятися зі своїми тривогами і страхами;
• розвинути абстрактне мислення і креативність
• освоїти прості техніки антистресової саморегуляції, які легко можуть використовувати діти й батьки
Гуманітарний штаб Ріната Ахметова запрошує дітей і батьків із Донецька й Макіївки приєднатися до занять. Для участі у групах та отримання індивідуальних консультацій необхідно попередньо зареєструватися за телефоном 095 528 22 75 або електронною поштою [email protected].
Заняття та консультаційна робота будуть проходити за таким графіком:
Вівторок
Індивідуальні консультації з дітьми й дорослими
Графік роботи: 10.00–14.00
Середа
Дитяча група
Графік роботи: 14:00–17:00
П’ятниця
Дитяча група
Графік роботи: 10:00–13:00
Субота
Дитяча група
Графік роботи: 10:00–14:00
Нагадаємо, проект психологічної допомоги людям, які проживають у зоні АТО й переміщеним особам, Гуманітарний штаб реалізує з листопада 2014 року. Для участі було відібрано 250 найкращих фахівців з усієї України, які вже мають диплом психолога. На сьогодні це єдиний в Україні проект, спрямований на відновлення психологічного стану переселенців і жителів зони АТО.
Гуманітарний Штаб цілеспрямовано виконує поставлене Рінатом Ахметовим завдання з навчання психологів, які допомагатимуть дітям і сім’ям у зоні АТО, а також тим, хто виїхав на безпечну територію. За час роботи Психологічної служби Штабу Ріната Ахметова заняття в розвивальних групах та індивідуальні консультації з фахівцями пройшли понад 2000 дітей і їхніх батьків. Заняття проводяться як для жителів зони АТО, так і для переселенців у Маріуполі, Києві та інших містах України.