«Діджитал-физра»: зірки футболу оголосили челендж з призами
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--a48d16c1d374bdb7080c5f4fb6a99c8505299c85/%D0%A7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B6.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22CHelendzh.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25A7%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B6.jpg)
ФК «Шахтар» і платформа «Дія. Цифрова освіта» розпочали спортивний челендж «Діджитал-фізра». Будь-хто зможе виконати кілька нескладних завдань і не тільки зміцнити своє здоров'я та імунітет, а й стати учасником розіграшу цінних призів: книжок про футбол, м'ячів з автографами гравців збірної України з футболу і ФК «Шахтар» Андрія Пятова та Сергія Кривцова, а також світшотів «Дія. Цифрова освіта».
Щоб поборотися за перемогу в челенджі необхідно виконати 10 присідань, 10 скручувань на прес і простояти 30 секунд в планці. Своє домашнє тренування необхідно зняти на відео та викласти в соцмережі з хештегом #діджітал_фізра_челендж.
30 квітня за допомогою сайту random.org серед усіх, хто виконав умови челенджу, будуть визначені 15 переможців.
Челендж «Діджитал-фізра» став продовженням однойменного спортивного серіалу, створеного Фондом Ріната Ахметова, ФК «Шахтар» та Міністерством цифрової трансформації України. Серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту» став відповіддю на пандемію коронавірусу та переходом системи освіти на віддалену форму роботи. «Діджитал-фізра» вже побив всі рекорди популярності. Тільки на майданчиках Фонду, ФК «Шахтар» і на платформі «Дія. Цифрова освіта» його подивилися понад 760 тисяч глядачів. Крім того, Фонд Ріната Ахметова безкоштовно передав права на показ серіалу національним і регіональним телеканалам.
Вчителями в рамках 12-серійного освітнього курсу «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту» стали гравці футбольного клубу «Шахтар» Андрій Пятов і Сергій Кривцов. Ведучі –зірки гумористичного проєкту «Мамахохотала-шоу» Євген Янович і Олег Маслюк, який є також амбасадором Фонду Ріната Ахметова. Теми уроків – від секретів розминки і правил присідання до йоги і кіберспорту.
Раніше Фонд Ріната Ахметова у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України створили освітній серіал для педагогів «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Він дозволяє освоїти всі доступні алгоритми, які допоможуть вибудувати правильну і ефективну роботу з учнями та батьками на період карантину.
Усі відеокурси розміщені на сторінці Фонду Ріната Ахметова у Facebook і на Youtube-каналі.