Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Діджитал-фізра» б'є рекорди популярності: спільний проєкт Фонду Ріната Ахметова, ФК «Шахтар» і Мінцифри став хітом дистанційного навчання

11.04.2020

На початку тижня Фонд Ріната Ахметова спільно з футбольним клубом «Шахтар» і Міністерством цифрової трансформації представили освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту». Проєкт викликав неймовірний інтерес у аудиторії.

Блискуча четвірка ведучих - гравці футбольного клубу «Шахтар» Андрій Пятов і Сергій Кривцов та зірки гумористичного проєкту «Мамахохотала-шоу» Євген Янович і Олег Маслюк, який є також Амбассадором Фонду Ріната Ахметова – зробили серіал крутим за контентом і дуже легким, веселим за змістом. Теми уроків - від секретів розминки і правил присідання до йоги і кіберспорту.

- Спочатку «Діджитал-фізра» була доступна тільки на діджитал-майданчиках: Фонду Ріната Ахметова та ФК «Шахтар», а також на платформі «Дія. Цифрова освіта». Перегляди дуже швидко ростуть, зараз тільки на онлайн майданчиках Фонду за 5 днів серіал подивилося 100 000 глядачів. А ще до нас надійшли заявки на трансляцію нашого серіалу в ефірі від телеканалів: і національних, і регіональних. Так що вже з наступного тижня «Діджитал-фізра» почне виходити на великому екрані. Тому ми прийняли рішення дати безкоштовний доступ до нашого серіалу всім регіональним каналам. Отримати права на його трансляцію можна абсолютно безкоштовно за окремою заявкою, - сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.

За словами Наталі Ємченко, на даний момент список мовників, які отримали копії «Діджитал-фізри» для вільного транслювання, виглядає так:

1. Індиго

2. НЛО

3. Футбол

4. ТВ-5 (Запоріжжя)

5. МТВ (Маріуполь)

6. Сигма

7. 34 канал

8. Донбас

Фонд Ріната Ахметова готовий безкоштовно передати права на трансляцію серіалу телеканалам. Для цього його керівникам потрібно подати заявку за телефоном гарячої лінії Фонду - 0 800 509 001.

Раніше Фонд Ріната Ахметова у співпраці з Мінцифрою створили освітній серіал для педагогів «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Він дозволяє освоїти всі доступні алгоритми, які допоможуть вибудувати правильну і ефективну роботу з учнями та батьками на період карантину.

Всі відеокурси розміщені на сторінці Фонду Ріната Ахметова в Facebook і на Youtube-каналі.