Чим відрізняється ідентифікація переселенця від верифікації?
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--aa77c178851aa9559d962dbffff5b4f292f6d1df/2017-05-26889_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-05-26889_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-05-26889_0_orig.jpg)
У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області пояснили, чим відрізняється «верифікація» й «ідентифікація» пенсіонерів-переселенців.
«Ідентифікація проходить в Ощадбанку. Під час ідентифікації – людина прийшла до банку і сказала: ось я, покажіть мені залишок або віддайте мені гроші з мого рахунку. Під час ідентифікації до Пенсійного фонду звертатися не потрібно. А верифікація – це процедура, за якою потрібно проконтролювати місце проживання внутрішньо переміщеної особи (ВПО), що вона дійсно перебуває на території, підконтрольній Україні», – пояснила Ольга Шарунова, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.
Зазначимо, що верифікація пенсіонерів-переселенців проводиться на вимогу Пенсійного фонду, безпосередньо перевірку ВПО за місцем проживання проводять працівники управлінь праці та соціального захисту населення (УПСЗН).
ДЖЕРЕЛО