Диво для маленького Таїра: Акція «Рінат Ахметов – дітям!»
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--7c73e6556a6d023846677df9b9b932fb7fde2823/2018-12-32519_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-12-32519_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-12-32519_0_orig.jpg)
Для дворічного Таїра Носуленка нинішній Новий рік особливий. Малюк вперше був на грандіозному святі, що відбулося в рамках Акції «Рінат Ахметов – дітям!», у Маріуполі. Тут можна було побачити шоу мильних бульбашок, познайомитися із Суперменом і Гаррі Поттером. Проникнути в таємниці фокусів і власними руками створити чарівну паличку.
Але головне диво полягало в тому, що малюк міг почути музику та радісний сміх дітей. І це викликало цілковите захоплення дитини, для якої лише кілька місяців тому відкрився світ звуків.
Таїр – молодша дитина в багатодітній родині Носуленків. Раніше вони жили в Донецьку, а після початку збройного конфлікту батьки з трьома дітьми переїхали до Маріуполя. У Донецьку залишилися бабуся й дідусь Таїра.
Батьки звернули увагу на те, що хлопчик не озивається на своє ім’я. Спочатку вирушили на обстеження до маріупольських лікарів, потім – до Києва. Фахівці столичного Інституту отоларингології діагностували двосторонню приглухуватість третього ступеня.
Щоби Таїр не відставав у розвитку, йому терміново були потрібні високочутливі слухові апарати. У сім’ї грошей на їх придбання не було – всі кошти витрачаються на їжу й оренду житла. Оттоді батьки хлопчика звернулися по допомогу до Фонду Ріната Ахметова. Кілька місяців тому завдяки проекту «Тепер я чую» в Маріуполі малюкові встановили цифрові апарати, які придбав Фонд.
«Рінат Ахметов подарував моєму маленькому синочкові Таїру слухові апарати. І сьогодні він може радіти нарівні з іншими дітьми й навіть танцювати. Він чує музику – це щастя для нього і для мене!» – сказала Марина Носуленко, мама хлопчика.
Таїр Носуленко – один зі 100 000 дітей, які 2018 року отримали подарунки в рамках Акції «Рінат Ахметов – дітям!» Головне її завдання – змінити життя дитини на краще, подарувати їй свято та віру в диво. Таким дивом для маленького Таїра стало щастя почути світ, голос мами та спілкуватися з іншими дітьми.