Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова доставили до Краматорська черговий гуманітарний вантаж

07.11.2022

Прифронтовий Краматорськ на Донеччині, який раз раз разом страждає від обстрілів окупантів, отримав чергову партію гуманітарної підтримки від Фонду Ріната Ахметова.

Дві великі вантажівки з 3,6 тисячами продуктових наборів доставили до міста бригади мобільної видачі Фонду. Допомога насамперед призначена для соціально незахищених категорій громадяни.

У кожен набір увійшли найнеобхідніші, поживні та ситні продукти, які мають тривалий термін зберігання: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Загалом від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 114 тисяч наборів для мешканців Донеччини та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону. Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2