Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Брати Максим і Кирило розкажуть майбутнім батькам про силу любові

05.09.2019

В одному з інтернатних закладів Чернігівської області живуть два брати нерозлийвода: семирічний Максим та п’ятирічний Кирило. Спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» розповідають читачам порталу, кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, які шукають своє щастя по всій Україні. 
 
Максим і Кирило стали героями однієї з відеоісторій. Нашій знімальній групі вдалося ближче познайомитися з хлопчиками, а також поспілкуватися з їхніми вихователями. І ось що нам вони розповіли: 
 
– Максим дуже самостійний, мріє стати рибалкою. Великий помічник, робить усе, що попросять, любить допомагати і діткам, і вихователям. Дуже зібраний, серйозний, завжди знає свій розклад уроків в школі та що потрібно для цих уроків. Як кожна дитина, обожнює мультики. Творчо себе проявляє у виготовленні аплікацій, йому це подобається. У них з меншим братиком Кирилом дуже сильний зв’язок, – розповіла вихователька. 
 
 
Кирило на два роки менший за Максима. Хлопчику простіше, адже він себе почуває у безпеці, коли поруч Максим.
 
– Кирило сором’язливий, але дуже здібний та розвинений хлопчик. Творча дитина, гарно малює, полюбляє складати конструктори. Старший брат Максим для нього – все! Вони дуже дружні з братом, намагаються постійно бути поруч, – поділилася враженнями вихователька Кирила. 
 
 
Максим і Кирило точно знають, що любов є, адже вони найрідніші у світі люди, які завжди будуть триматися разом. Це любов настільки сильна та велика, що здатна зігріти й тих, хто поруч. У цьому впевнені всі працівники закладу, де мешкають хлоп’ята. 
 
Проте у сім і п’ять років ці діти потребують родинного тепла, де їх завжди чекатимуть мама й тато, які будуть пишатися дитячими успіхами, розуміти, направляти. 
 
Лише погляньте на них! Ви відчуваєте себе батьками цих хлопчиків? 
 
За додатковою інформацією про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації за телефоном: (046) 267-46-38.