Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Богдан: Я хочу, щоб у мене були мама й тато

17.11.2018

 
З маленьким Богданом наші спеціалісти познайомилися в інтернатному закладі Харківської області. Хлопчик дуже припав до душі знімальній групі. Добродушний та безпосередній, він залюбки розповів про себе. А ми вирішили розповісти про нього читачам порталу, можливо, хтось відчує, що ця дитина має бути поруч. 
 
 
 
Богдану сім. Він справжній мрійник, поки точно не знає, ким хоче стати у майбутньому. Проте хотів би себе спробувати у різних професіях. 
 
«Коли я виросту, то стану кухарем. А ще дядьком! Хочу бути дорослим», – каже Богдан. 
 
Хлопчик дуже товариський, цікавиться усім, що потрапляє на очі. Уважно спостерігаючи за роботою оператора, Богдан констатував: «О, стану фотографом, а ще теж ходитиму з камерою і зніматиму історії про людей». 
 
Веселий, жвавий, комунікабельний Богдан понад усе мріє про сім’ю. 
 
«Я хочу, щоб у мене були мама й тато. Вони укладатимуть мене спати, готуватимуть їжу, ми разом ходитимемо у кіно. Я їх буду любити та слухатися», – розповідає хлопчик. 
 
Якщо ваше серце тьохнуло, дізнавшись мрію Богданчика, звертайтеся до спеціалістів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації за телефонами: (057) 757-44-36, (057) 757-44-35. Більш детальна інформація може надаватися лише кандидатам в усиновлювачі, опікунам, прийомним батькам чи батькам-вихователям.  
 
 
Богданчик уже сповнений любові до майбутніх батьків!