Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Благодійна організація Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей віком 8–16 років узяти участь в унікальному 7-денному онлайн-таборі.

24.07.2020

Старт пілотної зміни проєкту – 9 серпня 2020 року.

В онлайн-форматі діти навчаться навичок кінознімання, дізнаються про ключові професії в кіновиробництві, отримають базові навички створення власного контенту, знімуть короткометражний відеоролик про своє життя, а ще – зустрінуть нових друзів!!! Діти візьмуть участь у диджитал-конкурсі на найкращу відеоісторію. Найкращі відеороботи будуть відзначені призами.

Учасниками проєкту можуть стати: діти з малозабезпечених і соціально-незахищених сімей, діти з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, діти опікунів і усиновителів Донецької, Луганської області; діти, які проживають на непідконтрольній Україні території й у «сірій зоні», а також діти-переселенці.

Відбір учасників проєкту буде здійснюватися за кількома критеріями: бажання навчитися кіномайстерності, навчитися писати есе й наявність життєвої історії про трагічні події на Донбасі.

Упродовж зміни з дітьми працюватимуть психологи, вожаті, куратори проєкту «Кіно Літо». Цікава програма табору, креативні конкурси та квести, захопливі змагання між загонами активності та професійна команда зроблять це літо незабутнім для вашої дитини.

Проєкт «Рінат Ахметов – Дітям. Мирне літо – це 7 днів щастя, 168 годин спокою, 10 080 хвилин радості, 604 800 секунд яскравості.

Усе, що необхідно учаснику – ґаджет (комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон) зі встановленою на ньому платформою Zoom і власною сторінкою у Facebook, а також доступ до якісного інтернету упродовж 7 днів з 10 до 17 години.

У рамках онлайн-зміни діти навчаться знімати відеоісторії, брати інтерв’ю, навчаться сценарної та акторської майстерності, освоять базові вправи з техніки мовлення. Набудуть навичок у таких професіях, як: оператор, режисер, продюсер, відеоблогер. Пропрацюють із психологами свої страхи, невпевненість у собі, навчаться справлятися зі стресовими ситуаціями, пройдуть майстер-класи із заходів безпечного життя в зоні військового конфлікту, знайдуть нових друзів і стануть членами дружної спільноти благоотримувачів Фонду.

Реєстрація на проєкт можлива до 31.07.2020 у двох форматах: