База «Сирітству – ні!» поповнена новими анкетами дітей із Тернопільщини
15.11.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--abf1d369b3f60b80e46fdcd5a8094bbcd3196ba9/iblock-9ee-9ee7ca7c8783d769ce6b70c0fc88723c.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-9ee-9ee7ca7c8783d769ce6b70c0fc88723c.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-9ee-9ee7ca7c8783d769ce6b70c0fc88723c.jpg)
Служба у справах дітей Тернопільської обласної держадміністрації надіслала на портал «Сирітству – ні!» нові анкети дітей, що потребують родинного затишку й батьківської любові.
Коротка інформація про 15 дівчаток та хлопчиків вже розміщена в нашій базі даних. Особливу увагу звертаємо на те, що з’явилися анкети зовсім маленьких дітей: Дмитрика, Олександра, Марії та ще одного Дмитрика.
Нагадаємо, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
По додаткову інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації за номером телефону: (0352) 52-21-81.
Не баріться! Діти чекають.
![](/ckeditor_assets/old_site/18705/1511.jpg)
Коротка інформація про 15 дівчаток та хлопчиків вже розміщена в нашій базі даних. Особливу увагу звертаємо на те, що з’явилися анкети зовсім маленьких дітей: Дмитрика, Олександра, Марії та ще одного Дмитрика.
Нагадаємо, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
По додаткову інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації за номером телефону: (0352) 52-21-81.
Не баріться! Діти чекають.