База «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова поповнена новими анкетами дітей із Житомирської області
05.06.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--6a67680e14a326e44fc9d9a619af9ce4ece9e3c1/iblock-2ba-2ba153ef34b031349182032132d2184b.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-2ba-2ba153ef34b031349182032132d2184b.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-2ba-2ba153ef34b031349182032132d2184b.jpg)
На порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова з’явилося 15 нових анкет дітей із Житомирщини, яким потрібні материнська ласка та батьківська підтримка. Ці хлопчики і дівчатка віком від народження до 16 років виховуються в інтернатних закладах області.
![](/ckeditor_assets/old_site/19472/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%8F.jpg)
Крім того, Служба у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації передала інформацію про влаштування у родини трьох дітей, чиї анкети були на сайті.
Звертаємо увагу користувачів порталу на те, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для малечі віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування. Більш детальна інформація про дитину надається спеціалістами служби у справах дітей лише кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки чи батьки-вихователі.
Якщо вам сподобалися хлопчики або дівчатка, анкети яких сьогодні ми розмістили в базі «Сирітству – ні!» і ви готові стати для них батьками, звертайтеся в Службу у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації за телефоном: (0412) 47-10-97.
Усі діти, анкети яких розміщені на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова, мріють про маму й тата, з котрими відчують себе щасливими та бажаними, пізнають тепло, любов, щирість. Будемо раді найближчим часом дізнатися, що хтось із цих дітей знайшов родину.