База порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова поповнена новими анкетами дітей із Луганщини
09.02.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--8486e37c83ebb3c6a16c9a1cfe250a44644c7918/iblock-b0e-b0ee2a707ecfffc58c989d8bfd4b10b5.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-b0e-b0ee2a707ecfffc58c989d8bfd4b10b5.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-b0e-b0ee2a707ecfffc58c989d8bfd4b10b5.jpg)
Служба у справах дітей Луганської обласної держадміністрації надіслала на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова нові анкети дітей, які потребують родинного затишку й батьківської любові, з якісними фото.
Коротка інформація про 23 дівчаток та хлопчиків уже розміщена в нашій базі даних. Це діти віком від 3 до 17 років. Усі вони перебувають наразі в інтернатних закладах Луганської області.
Нагадаємо, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
По додаткову інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації за номером телефону: (0645) 24-24-33.
Не баріться! Діти чекають.
Коротка інформація про 23 дівчаток та хлопчиків уже розміщена в нашій базі даних. Це діти віком від 3 до 17 років. Усі вони перебувають наразі в інтернатних закладах Луганської області.
![](/ckeditor_assets/old_site/18960/09022018.jpg)
Нагадаємо, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
По додаткову інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації за номером телефону: (0645) 24-24-33.
Не баріться! Діти чекають.