Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Бахмутський та Краматорський райони: Фонд Ріната Ахметова направить на Донеччину майже 5,5 тисяч продуктових наборів

07.03.2023

Фонд Ріната Ахметова завантажив чергову партію гуманітарної допомоги, яка надійде до прифронтових населених пунктів Донецької області. Майже 5,5 тисяч продовольчих наборів, частина з яких містить таблетки для знезараження води, отримають мешканці Бахмутського та Краматорського районів.

Спеціальні таблетки дозволять людям очистити воду в будь-яких умовах без використання електроенергії, зробивши її придатною для пиття та приготування їжі.

Крім того, до кожного з наборів увійшла ситна та поживна їжа з тривалим терміном зберігання: це макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.
 
Загалом від початку повномасштабної війни Фонд передав понад 173 тисячі наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

За цей час Фонд Ріната Ахметова передав понад пів мільйона продуктових наборів для жителів 22 областей України. Усього з 24 лютого 2022 року для мешканців України буде передано 800 тисяч наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2