Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Бахмут отримав гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова

18.11.2022

Безпекова та гуманітарна ситуація на всій території Донеччини залишається складною. Подекуди люди місяцями вимушені жити без світла, води, газу та опалення, щодня ховаючись від обстрілів у підвалах і укриттях. Щоби допомогти людям, Фонд Ріната Ахметова направив до області ще одну партію гуманітарної допомоги.

Цього разу продовольчий вантаж від Фонду був переданий для мешканців Бахмута. До міста надійшло 1,8 тисяч наборів із продуктами першої необхідності.

У кожному переданому наборі ситні й поживні продукти з тривалим терміном зберігання, які стануть у нагоді за будь-яких обставин: це макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Раніше гуманітарну допомогу від Фонду отримали й жителі інших населених пунктів області, зокрема Дружківки та Мирнограда.

Загалом від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова передав понад 121 тисячу наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2