Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Автоколону Рейсу Ахметова затримали на українському блокпосту

18.02.2015

Сьогодні, 18 лютого, на останньому українському блокпосту на шляху до Донецька зупинили чергову автоколону Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова із 19 великовантажних машин. Зокрема, машини з дитячими сумішами, кашами та підгузками для дітей Донбасу.

«Нашу благодійну допомогу зупинили на українському блокпосту біля Курахового. Причина зупинки до кінця не зрозуміла. Фіскальна служба вимагає нові документи, які до цього не були потрібні. За нашою інформацією, на цьому ж блокпосту затримані машини й міжнародних гуманітарних місій. Зокрема, ООН. Ми намагаємося розібратися в ситуації», — заявив Григорій Колдунов, директор Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

Нагадаємо, що чергова автоколона 15-го Рейсу Ріната Ахметова у складі 19 великовантажних машин сьогодні виїхала із Дніпропетровська до Донецька. Машини Рейсу везуть на Донбас крупи, дитяче харчування, соняшникову олію, згущене молоко, а також дитячі підгузки. Загальна вага гуманітарного вантажу цієї автоколони становить 350 тонн. Перед виїздом машини й вантаж пройшли перевірку й опломбування представниками батальйону «Дніпро-1» у присутності ЗМІ.

Благодійна допомога, яку колона доставить до Донецька, призначена мирним жителям Донбасу.