Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Автоколона з продуктами для оновлених наборів виживання від Штабу Ахметова вже на «Донбас Арені»

07.05.2015

7 травня о 21.00 до логістичного центру Штабу Ріната Ахметова на «Донбас Арені» в Донецьку прибула перша у травні автоколона 19-го Гуманітарного Рейсу з продуктами для мирного населення Донецької та Луганської областей.

35 великовантажних автомобілів доставили 700 тонн продуктів для оновлених продуктових наборів: цукор, борошно, крупи, горох, макарони, вівсяні пластівці, соняшникову олію, згущене молоко, сіль, паштет, консерви із сардини, дитячі пюре, дитячі суміші та каші.

Із цих продуктів волонтери ФК «Шахтар» зберуть 50 тисяч наборів виживання для дорослих і 11 тисяч дитячих наборів. Кожна одиниця продуктів у наборі буде позначена спеціальним стикером «Благодійна допомога. Не для продажу». Із чого складатиметься новий набір і якою є його вага — можна дізнатися з інфографіки.

Нові набори вже з 12 травня почнуть отримувати мирні жителі найбільш соціально незахищених категорій Донецької та Луганської областей, які перебувають на непідконтрольних Україні територіях.

Крім продуктів, колона доставила 12 тисяч подарункових наборів від Ріната Ахметова до Дня Перемоги для ветеранів-фронтовиків Великої вітчизняної війни, які проживають у зоні АТО.

Весь благодійний вантаж у межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова відповідає нормам якості й перед відправленням на Донбас пройшов реєстрацію в Міністерстві соціальної політики, згідно з останніми вимогами законодавства, як гуманітарна допомога.

Із супровідними документами на вантаж можна ознайомитися за посиланням.

Всього у травні, з урахуванням цієї колони, Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити на Донбас продукти для формування 350 тисяч наборів виживання для дорослих і 42 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донецької й Луганської областей.