Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

„ART-TIME без обмежень” презентує виставу «Над часом» у Білій Церкві та Києві

07.04.2015

16 квітня о 14-00 у приміщенні Білоцерківського інституту економіки та управління Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Біла Церква, 2-й Комсомольський пров., 42 в лекційній залі № 11) та 17 квітня о 12-00 в лекційній залі № 3п2 Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Київ, вул. Львівська 23) розпочнеться вистава за п’єсою Анни Багряної «Над часом» із залученням акторів народного театру-студії «Сьоме небо» та молоді з обмеженими фізичними можливостями - студентів Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» та Вінницької обласної громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».

Постановка драматичної поеми відбудеться в рамках проекту «ART-TIME без обмежень», який здійснює громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» спільно з  народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та  Театром книги «Прочитання» ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Метою проекту «ART-TIME без обмежень» є сприяння розвитку інтегрованого театрального мистецтва через залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до творчих майстерень і театральних постановок. В рамках проекту у Вінниці вже відбулись театральні та мистецькі майстер-класи, які об'єднали у єдине ціле молодь з вадами слуху, опорно-рухового апарату та зацікавлену студентську молодь, ще раз довівши що меж у мистецтві не існує.

Головним продуктом проекту є постановка у 4 містах України вистави  за п’єсою Анни Багряної «Над часом». м. Біла Церква та м. Київ – чергові міста, де буде презентована вистава. У грудні на День Святого Миколая відбулася прем'єра вистави у Вінниці,у лютому – у Хмельницькому.

Заходи проекту проходять на базі партнерів  - Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва,  Вінницького соціально-економічного  інституту Університету «Україна»  і навчальних закладів Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в м. Київ, м. Хмельницький та м. Біла Церква, а також  громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».

Над виставою працювали:

Режисер-постановник – Марина Ревенко.

У ролях: Юрій Прокопенко, Генріх Ільницький, Анастасія Бондар, Єлізавета Усач, Поліна Ревенко, Влада Стасій, Ілля Лисак.

Костюми – Дарія Фурман (Д і О Дизайн), дизайн – Лариса Біла, декорації – Валерій Щавинський, звук – Андрій Федотенко, світло – Віктор Немченко.  Фото та відео: Олег Тютюнов, Олександр Лукацький, Катерина Адаменко. 

Проект реалізується за підтримки Програми і3 «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Контакти:

Марина Ревенко, режисер народного театру-студії «Сьоме небо», Театру книги «Прочитання»

тел. +38-095-8155815

Оксана Бондар, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»,

тел. +38-067-4331033

e-mail: [email protected]