Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. Завтра, 12 листопада, Гуманітарний штаб Ріната Ахметова представить нову програму «Здоров’я»

11.11.2014

Завтра, 12 листопада, 13:00–14:00, в ІА «Українські новини» відбудеться прес-конференція представників Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Координатор Штабу Римма Філь представить нову програму «Здоров’я», ініційовану Рінатом Ахметовим, розповість про результати поточної роботи Штабу у сфері медицини.

У Донецьку й області склалася критична ситуація у сфері охорони здоров’я — скоротилося постачання медикаментів до аптечної мережі та лікувальних установ, повністю відсутнє державне постачання обладнання та витратних матеріалів у лікарні, у деяких містах у медустановах і в аптеках залишився лише обмежений вибір препаратів. Водночас не кожен може дозволити собі купити ліки у зв’язку з відсутністю соціальних виплат і зарплат. У критичній ситуації — вагітні жінки, у яких немає грошей, щоб зібрати набір речей, необхідний для пологів.

Як і де можуть отримати допомогу вагітні? Як дістати кардіопрепарати та інші життєво важливі медикаменти? Хто і як може отримати медичну допомогу? На ці та інші запитання відповість координатор програми «Здоров’я», лікар-терапевт Павло Лапін.

Також Римма Філь розповість про плани Гуманітарного штабу на листопад і відповість на всі запитання журналістів.

Акредитація журналістів за телефонами: (044) 494 31 65, прес-центр

Адреса: вул. Еспланадна, 20.

 

У Штабі працює гаряча лінія — єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 й адреса електронної пошти [email protected].

Дзвінки на номер 0 800 50 9001 є безкоштовними з усіх телефонів. Гаряча лінія працює цілодобово.