Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. Як допомогти дитині пережити стрес через військові дій?

21.05.2015

23 травня, у суботу, з 10:00 до 14:00 у донецькому Центрі психологічної підтримки Гуманітарного штабу Ріната Ахметова на стадіоні «Донбас Арена» психологи проведуть чергові заняття із дітьми.

Фахівці Психологічної служби Штабу проводять розвивальні корекційні групи та індивідуальні консультації з дітками віком від 4 до 13 років і їхніми батьками. Бесіди й заняття допомагають дітям подолати свої страхи і тривоги, порушення сну, причиною яких стали пережиті бойові дії або ранні психологічні травми.

Часто психологи стикаються з тим, що діти малюють підвали, вибухи, зруйновані будинки, військову техніку, пейзажі або людей у темних барвах. Це їхні останні асоціації, пов’язані з домом або рідним містом. Психологи за допомогою арт-терапії допомагають змінити своє сприйняття й подолати підвищену тривожність.

Під час занять із психологами Гуманітарного штабу діти вчаться:

  • справлятися зі своїми тривогами, страхами;
  • краще розуміти, що відбувається навколо;
  • розвивати абстрактне мислення і креативність за допомогою арт-терапії;
  • освоювати прості техніки антистресової саморегуляції, які зможуть застосовувати разом із батьками.

За час роботи Центру психологічної підтримки на «Донбас Арені» заняття пройшли вже 300 дітей.

Усього з початку роботи Психологічної служби Штабу Ріната Ахметова понад 13 тисяч дітей різного віку, як перебувають у зоні АТО, так і переселенців у Маріуполі, Києві, Дніпропетровську, Слов’янську та інших містах, отримали психологічну допомогу.

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова запрошує дітей та їхніх батьків до Центру психологічної підтримки в Донецьку на «Донбас Арені».

Аби взяти участь у заняттях, необхідно попередньо зареєструватися за телефоном 099 907 70 04 або електронною поштою [email protected].