Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. Перша автоколона 18-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова вирушить завтра до Донецька

17.04.2015

Завтра, 18 квітня, із Дніпропетровська до Донецька вирушить перша автоколона 18-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова.

Автоколона із 37 великовантажних автомобілів доставить на Донбас 740 тонн продуктів: цукор, борошно, соняшникова олія, крупи, макарони, рибні та м’ясні консерви, вівсяні пластівці, згущене молоко. Вперше для формування продуктових наборів буде завезено паштет.

Доставляння цих продуктів дозволить волонтерам Штабу в Донецьку сформувати 50 тисяч наборів виживання для найбільш соціально незахищених категорій мирного населення Донецької та Луганської областей.

Виїзд автоколони заплановано з Дніпропетровська на 8:00.

Гуманітарний штаб запрошує журналістів разом із представниками Дніпропетровської обласної державної адміністрації, ДСНС, МВС та міжнародних організацій узяти участь у моніторингу та опломбуванні машин перед відправленням, супроводі Рейсу на всьому маршруті з Дніпропетровська до Донецька. Початок моніторингу машин завтра, 18 квітня, о 7:30 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 122.

Нагадаємо, всього у квітні Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити мирному населенню Донбасу 500 тисяч наборів для виживання і 30 тисяч дитячих наборів.