Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. Гуманітарний штаб при Фонді Ріната Ахметова спільно з ФК «Шахтар» представлять ініціативу «Допоможемо дітям»

15.10.2014

Завтра, 16 жовтня, о 13:00, в ІА «Українські новини» відбудеться прес-конференція Римми Філь, координатора Гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова й Сергія Палкіна, генерального директора ФК «Шахтар». Учасники прес-конференції представлять спільну ініціативу Гуманітарного штабу і Футбольного клубу, спрямовану на допомогу дітям у зоні АТО.

Під час прес-конференції також будуть представлені результати роботи Гуманітарного штабу «Допоможемо» й «Шахтаря» з надання допомоги дітям. Штаб, створений понад 2 місяці тому за рішенням Ріната Ахметова, працює в чотирьох основних напрямах — евакуація, розміщення вимушених переселенців, надання гуманітарної та адресної допомоги. У фокусі кожного з напрямів є діти, сім’ї з дітьми, зокрема, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Штаб об’єднує зусилля благодійного фонду Ріната Ахметова, підприємств Групи СКМ, а також ФК «Шахтар».

Футбольний клуб від початку серпня допомагає дітям, які потерпають від війни. Гравці «Шахтаря» й головний тренер Мірча Луческу купують те, чого потребують постраждалі від бойових дій у регіоні. Частина коштів, отриманих від продажу квитків на домашні матчі, направляється на лікування постраждалих у зоні АТО дітей і на матеріальну підтримку сімей, де діти залишилися без батьків.

 

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-конференції.

 

Акредитація за телефоном: (044) 494 31 65, прес-центр

Адреса: вул. Еспланадна, 20.