Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. 7 травня до Донецьк вирушить перша автоколона 19-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова

06.05.2015

7 травня, у четвер, з Дніпропетровська до Донецька вирушить перша автоколона 19-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова.

35 великовантажних автомобілів доставлять до логістичного центру Штабу на «Донбас Арені» 700 тонн продуктів: цукор, борошно, крупи, горох, макарони, вівсяні пластівці, соняшникову олію, згущене молоко, сіль, паштет, консерви із сардини, дитячі пюре, дитячі суміші та каші.

Це доставляння продуктів дозволить волонтерам вже в Донецьку сформувати 50 тисяч наборів виживання для дорослих і 11 тисяч дитячих наборів.

Ця допомога призначена для найбільш соціально незахищених категорій мирного населення Донецької та Луганської областей, які перебувають у зоні АТО: старих, матерів-одиначок, інвалідів, дітей-сиріт та ін.

Крім цього машини доставлять 12 тисяч подарунків від Ріната Ахметова до Дня Перемоги для ветеранів-фронтовиків, які, проживають на непідконтрольних територіях.

Виїзд автоколони заплановано з Дніпропетровська на 8:00.

Гуманітарний штаб запрошує журналістів, представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, ДСНС, МВС та міжнародних організацій узяти участь у моніторингу та опломбуванні машин перед відправленням, супроводі автоколони на всьому маршруті з Дніпропетровська до Донецька.

Початок моніторингу машин завтра, 7 травня, о 7:30 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 121.

Всього у травні Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити на Донбас продукти для формування 350 тисяч наборів виживання для дорослих і 42 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донецької й Луганської областей.