Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. 30 травня до Донецька вирушить фінальна у травні автоколона Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова

29.05.2015

30 травня, у суботу, з Дніпропетровська до Донецька вирушить фінальна у травні автоколона Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова з продуктами для мирних жителів Донецької й Луганської областей, які перебувають на не підконтрольних Україні територіях.

35 великовантажних автомобілів доставлять до логістичного центру Штабу на стадіоні «Донбас Арена» 700 тонн продуктів.

Із цукру, крупи, гороху, борошна, вівсяних пластівців, макаронів, соняшникової олії, згущеного молока, солі, консервів із сардини й паштету сформують 50 тисяч наборів виживання для мирного дорослого населення.

Виїзд автоколони заплановано з Дніпропетровська на 8:00.

Гуманітарний штаб запрошує журналістів, представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, ДСНС, МВС та міжнародних організацій узяти участь у моніторингу та опломбуванні машин перед відправленням, супроводі автоколони на всьому маршруті з Дніпропетровська до Донецька.

Початок моніторингу машин завтра, 30 травня, о 7:30 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 121.

З урахуванням цієї автоколони всього у травні Гуманітарний штаб планує доставити на Донбас продукти для формування 350 тисяч наборів виживання для дорослих і 42 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донецької й Луганської областей з обох боків лінії зіткнення.

Штаб Ріната Ахметова й далі забезпечує продуктовими наборами мирних жителів Донбасу найбільш соціально незахищених категорій, і вже 3 червня до Донецька вирушить перша в червні автоколона з продуктами Гуманітарного рейсу.