Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. 20 травня Штаб Ріната Ахметова відправить до Донецька 5-ту автоколону 19-го Рейсу

19.05.2015

20 травня, у середу, з Дніпропетровська до Донецька вирушить п’ята у травні автоколона 19-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова з продуктами для мирних жителів Донецької й Луганської областей, які перебувають у зоні АТО.

31 великовантажний автомобіль доставить 620 тонн продуктів.

Цукор, крупу, горох, борошно, вівсяні пластівці, макарони, олію соняшникову, згущене молоко, сіль, консерви із сардин, паштет доставлять для формування 50 тисяч оновлених наборів виживання для мирного дорослого населення.

Також до складу вантажу включено дитячі овочеві та фруктові пюре, дитячі суміші та каші, вівсяні пластівці. Із них сформують 13,5 тисяч дитячих наборів.

Виїзд автоколони заплановано з Дніпропетровська на 8:00.

Гуманітарний штаб запрошує журналістів, представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, ДСНС, МВС та міжнародних організацій узяти участь у моніторингу та опломбуванні машин перед відправленням, супроводі автоколони на всьому маршруті з Дніпропетровська до Донецька.

Початок моніторингу машин завтра, 20 травня, о 7:30 за адресою: г. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 121.

З урахуванням цієї колони цього тижня Гуманітарний штаб планує відправити до Донецька 2 автоколони 19-го Рейсу з продуктами для формування 135 тисяч дорослих наборів виживання і 13,5 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донецької й Луганської областей, які перебувають на не підконтрольних Україні територіях.

Всього у травні заплановано доставити продукти для формування 350 тисяч наборів виживання для дорослих і 42 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донбасу з обох боків лінії зіткнення.