Акція «Рінат Ахметов — Дітям» у Чернівцях: новорічне диво для малюків із Маріуполя
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--b2575957980849d88094bac4e009ff4ad0afd963/0E809796-8582-4B71-8C6A-52C15A08FE83.jpeg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%220E809796-8582-4B71-8C6A-52C15A08FE83.jpeg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%270E809796-8582-4B71-8C6A-52C15A08FE83.jpeg)
Фонд Ріната Ахметова продовжує дарувати тепло та турботу дітям, які через війну були змушені покинути рідні домівки. Днями новорічний автобус Фонду, який уже подолав понад тисячу кілометрів, дістався до Чернівців. А за час проведення цьогорічної Акції «Рінат Ахметов — Дітям» подарунки вже отримали дітлахи в Києві, Черкасах та Івано-Франківську.
Святкове шоу було організоване на базі місцевого центру комплексної підтримки переселенців «Я — Маріуполь», партнером якого вже тривалий час є Фонд Ріната Ахметова.
На дітей очікував буревій позитивних емоцій, нових вражень і знайомств не тільки зі своїми однолітками, але й із казковими персонажами. Протягом декількох годин дітлахи танцювали, співали та насолоджувались святом.
За доброю традицією до малечі також завітав і Святий Миколай. Чарівник передав приємні подарунки від Фонду Ріната Ахметова для півсотні дітей із Маріуполя, які відвідали новорічне свято.
Акція «Рінат Ахметов — Дітям» — це наймасштабніша новорічна акція в країні, багаторічна й безперервна традиція добра й особистої участі Ріната Ахметова в долях дітей. За програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 мільйонів дітей України.