Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Акція «Рінат Ахметов – Дітям»: новорічне диво для найменших

23.12.2021

В Україні триває передноворічна естафета чудес, подарунків і свят у рамках Акції «Рінат Ахметов – Дітям». Ось уже понад 20 років у її фокусі вихованці інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу, а також маленькі та юні учасники програм і проєктів Фонду. Тільки за останні 14 років подарунки та привітання від найвідомішого благодійника України отримали майже 1 000 000 дітей.

Сам Рінат Ахметов так пояснює свою філософію допомоги дітям: «Допомогу тим, хто її потребує, не можна відкласти на потім. Нас так привчили до того, що діти – це наше майбутнє, що ми справді в це повірили. Але це не так. Діти – це наше сьогодення, і за майбутнє, їхнє майбутнє, відповідаємо ми».

Цього року в рамках Акції особливий сюрприз отримали вихованці Старомиколаївського навчально-виховного комплексу (Донецька область). Вік дітей – від трьох до шести років.

Фонд Ріната Ахметова продовжує дарувати атмосферу добра, дива й чарівництва для діток ‒ вихованців дитячих будинків сімейного типу та інтернатів, а також діток – учасників програм та проєктів Фонду Ріната Ахметова. Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – особиста ініціатива Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За час існування її формат змінювався, але мета й філософія – дарувати тепло та турботу дітям  –залишалися незмінними. Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – це не просто подарунки тисячам дітей, це дотик до їх долі, який змінює життя на краще й дарує віру в диво, – розповіла Оксана Іщук, керівниця проєктів Фонду.

Малюків чекав справжній калейдоскоп подарунків. Їм привезли меблі для ігрових куточків, зокрема медичний «Айболіт» та кухонний гарнітур для юних господарок. Також вихованці закладу отримали набори іграшок. Юних автолюбителів чекав набір автомобілів та гараж, а маленьких будівельників – конструктор та моделі дерев'яних будинків. Ну і звісно ж – смачні подарунки!

– Дуже дякуємо Фонду Ріната Ахметова за такий приємний передноворічний сюрприз. Для дітей це стало величезною радістю, –  подякувала директорка комплексу Інна Міх.

Мета Акції «Рінат Ахметов – Дітям» – набагато більша, ніж новорічні привітання та подарунки. Її продовженням став проєкт «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей для вихованців інтернатних закладів Донецької області із амбасадорами Фонду – зірками каналу «Україна», посланцями доброї волі Ріната Ахметова. Кумири молоді своїм прикладом показують, що досягнення поставленої мети є цілком реальним завданням. З грудня 2018 року амбасадори провели 41 зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області, на яких побували 1065 дітей. Важливість таких подій у тому, що вихованці інтернатів набувають прикладних знань, які допоможуть їм у дорослому житті. Цього року Фонд також провів для школярів з усієї України мотиваційний інтерактивний онлайн-урок з профорієнтації «Твоя суперпрофесія».