Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Акторка Даша Трегубова завітає до учасників зміни «Блогер Кемп» від Фонду Ріната Ахметова

25.10.2023

Добігла середини осіння зміна «Блогер Кемп» від Фонду Ріната Ахметова для дітей, які постраждали від війни в Україні. Доброю традицією змін є участь професіоналів медіагалузі, які спілкуються з дітьми та діляться з ними секретами майстерності. Днями до хлопців та дівчат завітає відома українська акторка та телеведуча Даша Трегубова.

Під час кожної зміни «Блогер Кемп» експерти медіа розповідають учасникам мотивуючі історії, проводять цікаві лекції та майстер-класи, допомагаючи хлопцям і дівчатам знаходити та розвивати власні таланти.

Даша Трегубова — постійна експертка проєкту «Все буде добре», ведуча проєкту «Битва екстрасенсів» та шоу The X Factor Ukraine на телеканалі СТБ, креативна продюсерка, акторка кількох десятків фільмів, ведуча популярних заходів, володарка низки нагород у медіагалузі.

Даша поділиться з творчими учасниками цієї зміни основами акторської майстерності, а також читатиме вірші разом із дітьми у рамках свого відеопроєкту #ДашаЧитає. Такі зустрічі дарують дітлахам приємні емоції та надихають на творчий розвиток, вибір майбутньої професії та життєвого шляху.

Зміни «Блогер Кемп» від Фонду Ріната Ахметова — це не просто відпочинок у дитячому таборі, а ще й можливість розширити світогляд, опанувати навички блогера, відкрити для себе нові професії та вміння. А ще – робота з кваліфікованими психологами Фонду над подоланням травми війни.

Крім того, діти проводять тривалий час на свіжому повітрі, багато рухаються, грають, танцюють та розважаються. Додому вони повертаються з відчутним покращенням психоемоційного стану та самопочуття, з новими враженнями, знаннями та мріями.

Участь у проєкті «Рінат Ахметов — Дітям. Мирний відпочинок дітям України» беруть діти віком від 8 до 14 років, які багато пережили через війну. Серед них — діти, які були депортовані до росії та повернулися в Україну; ті, хто втратив батьків внаслідок війни; дітлахи з прийомних сімей, ДБСТ, під опікою та усиновлені; діти, які живуть у зонах активних бойових дій та ті, хто постраждав внаслідок бойових дій.

У рамках проєкту оздоровлення та професійну психологічну допомогу отримали майже 5000 дітей зі всієї країни.