Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

5 тисяч продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова доставлено до прифронтового Слов’янська

06.09.2023

Вантажівки із 5 тисячами продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова — прибули в Донецьку область. Гуманітарну допомогу від Фонду отримуватимуть у прифронтовому Слов’янську.

Вона призначається для місцевих мешканців. Першочергова увага, як завжди, найбільш уразливим категоріям громадян — родинам із дітьми, людям із 1 і 2 груп інвалідності тощо.

Набори містять продукти тривалого зберігання. Це макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа. А ще консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м‘ясо, паштет і печиво. І це дуже вагома підтримка для містян, адже війна для прифронтового міста — це не лише небезпека, а й суттєве погіршення рівня життя.

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 280 тисяч продуктових наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».