37 нових анкет дітей з’явилося на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова
28.03.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--892d9d0ddadb4db946fe7ac5b8aad819a1aa601d/iblock-463-4636497c47f75471d631cd74c51752cf.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-463-4636497c47f75471d631cd74c51752cf.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-463-4636497c47f75471d631cd74c51752cf.jpg)
Спеціалісти Служби у справах дітей Кіровоградської обласної держадміністрації надіслали на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова 37 нових анкет дітей. Це хлопчики й дівчатка віком від 1 року до 17.
Більшість із них перебувають в інтернатних закладах області, але дехто виховується в прийомних сім’ях. Тому звертайте увагу на можливі форми влаштування дитини в анкеті.
Переглянути анкети цих хлопчиків і дівчаток можна, перейшовши за посиланням.
Звертаємо увагу користувачів порталу на те, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
Спеціалісти програми «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова найближчим часом планують поспілкуватися зі спеціалістами Служби у справах дітей Кіровоградської обласної держадміністрації про декого з малюків, щоб більше розповісти про них на порталі.
Кожна дитина хоче мати рідних людей, власний дім, хоче рости в любові й віддавати свою любов. Якщо ви теж про це мрієте, поспішайте. Діти чекають!
По додаткову інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів Служби у справах дітей Кіровоградської обласної державної адміністрації за телефоном: (052) 222-54-98.
Більшість із них перебувають в інтернатних закладах області, але дехто виховується в прийомних сім’ях. Тому звертайте увагу на можливі форми влаштування дитини в анкеті.
Переглянути анкети цих хлопчиків і дівчаток можна, перейшовши за посиланням.
![](/ckeditor_assets/old_site/19014/28032018.jpg)
Звертаємо увагу користувачів порталу на те, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
Спеціалісти програми «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова найближчим часом планують поспілкуватися зі спеціалістами Служби у справах дітей Кіровоградської обласної держадміністрації про декого з малюків, щоб більше розповісти про них на порталі.
Кожна дитина хоче мати рідних людей, власний дім, хоче рости в любові й віддавати свою любов. Якщо ви теж про це мрієте, поспішайте. Діти чекають!
По додаткову інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів Служби у справах дітей Кіровоградської обласної державної адміністрації за телефоном: (052) 222-54-98.